lt  | en  | ru  | de 
     
 UAB pertvarkymas į Mažąją bendriją
 

grįžti į verslo teisė                 


     
 Uždarosios akcinės bendrovės pertvarkymas  į mažają bendriją. Išlaidos:
 

    Dokumentų parengimas;
    Registrų centro mokestis;
    Notaro mokestis.

 

   Įmonių pertvarkymo paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

 

 

          Į mažąją bendriją gali būti pertvarkoma uždaroji akcinė bendrovė, kurios visų akcijų savininkai yra fiziniai asmenys ir jų yra ne daugiau kaip 10.

           Nemoki uždaroji akcinė bendrovė negali būti pertvarkoma į MB.


      Sprendimą pertvarkyti bendrovę į mažąją bendriją priima visuotinis akcininkų susirinkimas. Kai bendrovėje yra skirtingų klasių akcijų, sprendimas pertvarkyti bendrovę priimamas, jei jam balsuodami atskirai pritaria kiekvienos klasės akcijų savininkai (taip pat ir akcijų, nesuteikiančių balsavimo teisės, savininkai).


       Visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimu dėl bendrovės pertvarkymo turi būti patvirtinti naujos teisinės formos juridinio asmens steigimo dokumentai ir išrinkti (sudaryti) dalyvių susirinkimo renkami organai. 

 

      Apie sprendimą pertvarkyti uždarąją akcinę bendrovę į mažąją bendriją turi būti viešai paskelbta įstatuose nurodytame šaltinyje tris kartus ne mažesniais kaip 30 dienų intervalais arba viešai paskelbta įstatuose nurodytame šaltinyje vieną kartą ir pranešta visiems bendrovės kreditoriams raštu. 


 

    Pertvarkymas laikomas baigtu nuo naujos teisinės formos juridinio asmens pakeistų steigimo dokumentų įregistravimo juridinių asmenų registre dienos.

 

  +370 682 31865
  El. p.: info@tfs.lt

 
 
© UAB "Teisės ir finansų sprendimai"